Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Muzeum Roku

Od 1. dubna 2016 do 31.března 2017 probíhá na portálu www.do-muzea.cz druhý ročník soutěže Muzeum roku, jehož výsledky vyhlásíme 17. května 2017 opět v rámci slavnostního předávání Cen Gloria musaealis, udělených za rok 2016.

Zapojte se do soutěže o nejoblíbenější muzeum!

Soutěž o nejpopulárnější muzeum vychází z hodnocení registrovaných uživatelů portálu www.do-muzea.cz a vyhlašují ji jako součást mediální kampaně Národní soutěže muzeí Gloria musaealis Asociace muzeí a galerií ČR a Český výbor ICOM.

Veškeré informace o soutěži najdete v podmínkách soutěže. Soutěž se mediálně vyhlašuje vždy v květnu v rámci slavnostního vyhlášení výsledků Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Jak přihlásit muzeum do soutěže?

Do soutěže Muzeum roku se můžete přihlásit po obdržení přihlašovacích údajů pro vaše muzeum. Pro získání přihlašovacích údajů pište na e-mal do-muzea@nm.cz. Po prvním přihlášení do administrace portálu je pak potřeba v profilu muzea zaškrtnout možnost: Instituce se účastní soutěže Muzeum roku. Instituce zároveň souhlasí a zavazuje se dodržovat veškerou součinnost obsaženou v podmínkách soutěže.

Během každoroční soutěže budou také vylosování 3 výherci z řad aktivních uživatelů portálu, kterým budou zaslány věcné ceny a volné vstupenky do muzeí.

 

Přečtěte si slova ředitelky Národní soutěže muzeí Gloria musaealis Mgr. Ireny Chovančíkové o soutěži Muzeum roku!

 

 

Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.