Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Svátek seniorů

Vlastivědné muzeum Kyjov (Masarykovo muzeum v Hodoníně)

Dovolujeme si vás pozvat na komentovanou prohlídku do Vlastivědného muzea Kyjov (odborný výklad Mgr. Blanka Pokorná) v rámci DNE SENIORŮ.

Dovolujeme si vás pozvat na komentovanou prohlídku do Vlastivědného muzea Kyjov (odborný výklad Mgr. Blanka Pokorná) v rámci DNE SENIORŮ. Výstava fotografií a pohlednic "Kyjovské proměny", stálá expozice archeologie, etnografie a příroda Kyjovska. SENIOŘI 55+ VSTUP ZDARMA

Vyhledat muzeum


Aktuality

CARMINA VOCUM


Vlastivědné muzeum Kyjov (Masarykovo muzeum v Hodoníně)

Srdečně zveme do Vlastivědného muzea Kyjov na vystoupení smíšeného pěveckého sboru CARMINA VOCUM. Srdečně zveme do Vlastivědného muzea Kyjov na vystoupení smíšeného pěveckého sboru CARMINA VOCUM v neděli 11. 12. 2022 v 15:00.

Přečíst více

Mikulášský BLEŠÍ TRH


Vlastivědné muzeum Kyjov (Masarykovo muzeum v Hodoníně)

Zveme zájemce na Mikulášský bleší trh do Vlastivědného muzea Kyjov. Srdečně zveme zájemce na MIKULÁŠSKÝ BLEŠÍ TRH v neděli 4. 12. 2022 do nové budovy Vlastivědného muzea Kyjov. Přihlášení možno přes odkaz: https://forms.gle/m1edipeJUbybkJqh8 Kapacita prodejců omezena! Vstupné 20,-, poplatek za místo 100,-.

Přečíst více

Vánoce se blíží...

06. 12. 2022 - 09. 12. 2022
Vlastivědné muzeum Kyjov (Masarykovo muzeum v Hodoníně)

Vánoce se blíží..., předváděcí akce rukodělné výroby spojená s nákupem drobných dárečků ve Vlastivědném muzeu Kyjov. Vánoce se blíží..., předváděcí akce rukodělné výroby spojená s nákupem drobných dárečků ve Vlastivědném muzeu Kyjov. 6.-9. 12. 2022, 8.00-13.00, 14.00-16.30 Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a MK.   Objednávky škol a hromadných skupin nutné předem na https://muzeum-kyjov.reservio.com/  Informace na tel. čísle 602 677 848 nebo emailu m.zalesakova@masaryk.info. Změna programu vyhrazena Na akci bude pořizována foto-video dokumentace.   

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.