Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Městské muzeum Mariánské Lázně

Zobrazit stránku muzea
4,3
Celkový dojem z muzea

Výpis jednotlivých hodnocení

Městské muzeum Mariánské Lázně

4,7
   23. 08. 2017

Muzeum je menší, ale je tu dost výstav a zajímavých expozic. Líbila se nám vitrína s lázeňskými pohárky. Film, který se promítá je starší, ale to nám nevadilo. Nad muzeem je Geologický park, tady se líbilo hlavně dětem.

Přečíst více
Recenze přidal: Marie Kostohryzová

Městské muzeum Mariánské Lázně

4,0
   06. 10. 2016

Byla jsem zde v rámci Dnů evropského kulturního dědictví, vstup byl zdarma.Ale nikde to neměli vyvěšené, takže lidí tam bylo pramálo. Pokladní byla navíc velmi nepříjemná. Bylo to malé muzeum, ale troufám si říct, že jeho expozice byla jedna z nejzajímavějších, kterou jsem kdy viděla.

Přečíst více
Recenze přidal: Nikola Puškárová

Vyhledat muzeum


Aktuality

Lázně za císaře pána

30. 06. 2020 - 02. 08. 2020
Městské muzeum Mariánské Lázně

Výstava historických fotografií ze sbírky Pavla Scheuflera. Fotografie zachycují lázně v českých zemích na sklonku Rakousko-uherské monarchie. Výstava historických fotografií lázeňských míst, vytvořená sběratelem a historikem fotografie Pavlem Scheuflerem, bude mít vernisáž v úterý 30. června 2020 v 18:00 hodin v Galerii Goethe. Nahlédneme do doby na sklonku monarchie, kdy po kolonádách korzovaly elegantní dámy a pánové. Autory fotografií ze sbírky Pavla Scheuflera jsou Rudolf Bruner-Dvořák, Jan Langhans, Ernst Pflanz nebo František Fridrich. Ti fotografovali nejen Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně nebo Luhačovice, ale také Lázně Chuchle, Dubí, Lázně Houštka a Sedmihorky. http://muzeum-ml.cz/lazne-za-cisare-pana/ http://www.scheufler.cz/cs-CZ/uvod.html

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.