Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Zájezd na vernisáž výstavy Josef Hoffmann - Josef Frank do Brtnice u Jihlavy

Rodný dům Josefa Hoffmanna (Moravská galerie v Brně)

Pojeďte s námi do Brtnice u Jihlavy na vernisáž výstavy Josef Hoffmann - Josef Frank: Od "nekonečné garnitury" k otevřenému systému. Zájezd na vernisáž se uskuteční v neděli 19. června 2016.

Odjezd autobusu do Brtnice je ve 12 hod od Uměleckoprůmyslového muzea Moravské galerie (Husova 14). Odjezd autobusu zpět z Brtnice do Brna je v 17 hod.

Cena zájezdu činí 100 Kč / 50 Kč SPMG, děti, senioři, studenti

Cena zahrnuje:
- dopravu autobusem z Brna do Brtnice a zpět
- vstup na výstavu
- vernisáž 

Přihlášky a platby zájezdu jsou možné na pokladně Pražákova paláce v otevírací době (st - ne od 10 do 18 hod, čt od 10 do 19 hod, po a út zavřeno).

Těšíme se na Vás!

-------------------------------------------------------------------------------------
V letošním roce se Rodný dům Josefa Hoffmanna v Brtnici ve své výstavě Josef Hoffmann – Josef Frank. Od „nekonečné garnitury“ k otevřenému systému zabývá vztahem mezi uměleckými osobnostmi Josefa Hoffmanna a Josefa Franka. Tematicky navazuje na monografickou výstavu JOSEF FRANK: Against Design ve vídeňském muzeu užitého a současného umění MAK. V České republice se Frankova díla vystavují poprvé. Exponáty reprezentují jeho volný, individuální a otevřený systém ztvárnění Hoffmannovy ideje komplexního pojetí zařizování prostoru – „Garniturdenken“. Výstava současně díla obou autorů vzájemně porovnává.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.