Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Prolínání na konci léta

Hrad Špilberk (Muzeum města Brna)

25. 08. 2016 - 24. 09. 2016

V letošním roce pořádá Ateliér Studánka Mileny Konvalinové výstavu s názvem Prolínání na konci léta na hradě Špilberku v Brně.

Přijďte 25. srpna 2016 v 17:00 na zahájení výstavy, kde budete prostřednictvím rozmanitých obrazů a soch vpuštěni do tajemných snů daleko velmi daleko…

...ohlédnutí za časem stráveným na zemi, i mimo ni, nejvíce však za hranicí našich všedních představ. Budete moci okusit pohled, a spatřit co nejvíce z různodivného světa fantazie.

Výstava návštěvníkům nabídne velkoformátové a plastické obrazy, vybízející k prozkoumání nejen očima, ale i naší imaginací. Budete moci nahlédnout do světa bohů, kteří stále bdí nad nehmotným světem lidí, zvířat a tajuplných bytostí.

Uslyšíte jejich myšlenky, ucítíte jejich nepostradatelnou magičnost, navedou vás do labyrintu, kde je hranice mezi sny a skutečností neviditelná. Dětské prolínání námětů přesahuje nejen naši představivost, ale i formáty těch největších rámů.

V expozici na vás budou čekat v obrazech bytůstky hodné i nevyzpytatelné, zvířata nejen z předalekých krajin, ale i z českých lesů a ukážou vám, jak takto pohromadě na jednom místě a v jeden čas mohou vytvořit spojení barev a pocitů, na které jen tak nezapomenete.

Ateliér Studánka Vás provede svým výtvarným světem, který pro Vás na tento jedinečný a neopakovatelný zážitek vytvořili děti a studenti.


Vyhledat muzeum


Aktuality

Poklady špilberské zbrojnice

10. 05. 2023 - 31. 12. 2023
Hrad Špilberk (Muzeum města Brna)

Návštěvníci hradu mají jedinečnou možnost vidět to, co zůstávalo dosud skryto, jako například zbraně a stroje středověku, příběh brněnského ozbrojeného měšťanského a střeleckého sboru nebo raritní a zdobné zbraně.

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.