Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Muzeum Policie ČR

Zobrazit stránku muzea
4,9
Celkový dojem z muzea

Výpis jednotlivých hodnocení

Muzeum Policie ČR

4,7
   11. 05. 2018

V muzeu se mi moc líbilo a rozhodně jej navštívím znovu. Pokud si chce člověk opravdu vše pročíst, chce to více jak pár hodin na návštěvu. Velmi zajímavé jsou informace o kriminálních případech z nichž mnohé byly i zfilmované. A Hodně hluboký dojem ve mě zanechaly expozice týkající se drog. Líbila by se mi nějaká brožura o muzeu, případně o jeho částech - třeba právě o kriminálních případech, ale klidně i o sbírkách celkově. Stejně tak by mě zajímalo více informací o výcviku služebních psů a koní - třeba co vše musí umět, jak dlouho trvá výcvik, kolik let jsou ve službě, nebo co se s nimi děje, když jsou ze služby vyřazeni atd.

Přečíst více
Recenze přidal: Jana Štěpničková

Muzeum Policie ČR

5,0
   05. 04. 2016

Přečíst více
Recenze přidal: Renata Grmelová

Muzeum Policie ČR

5,0
   16. 01. 2016

Přečíst více
Recenze přidal: Alena Šedová

Muzeum Policie ČR

4,3
   16. 09. 2015

Přečíst více
Recenze přidal: Kateřina Gavendová

Muzeum Policie ČR

5,0
   02. 09. 2015

Přečíst více
Recenze přidal: Petr Šopík

Muzeum Policie ČR

5,0
   23. 08. 2015

Přečíst více
Recenze přidal: Patrik Keller

Muzeum Policie ČR

5,0
   22. 08. 2015

Když jsem se již přihlásil na stránku Muzea PČR a mám tak možnost jeho činnost hodnotit, což kvituji s povděkem, musím zde v krátkosti popsat genezi mého vztahu k němu. V současném Muzeu Policie ČR jsem byl poprvé, a to pracovně jako redaktor časopisu Magnet v roce 1973, kdy vzniklo z tehdejšího Muzea Pohraniční stráže Muzeum Sboru národní bezpečnosti a vojsk ministerstva vnitra. Samozřejmě jsem si v rámci slavnostního otevření prohlédl celou jeho expozici. Do roku 1989 jsem tam byl pracovně ještě několikrát. Pokud tehdejší stav mohu hodnotit ze současného pohledu, tak poměrně nevýrazné, šedivé expozice, často bez nápadů které by zaujaly, tedy stručně řečeno, nic moc. Po dalších letech jsem muzeum navštívil opět pracovně u příležitosti výstavy ke čtyřicátému výročí srpnové okupace a nemohl jsem ho poznat. Zaujalo mne natolik, že to byl důvod mých dalších návštěv, nyní již soukromých, neboť jsem mezitím odešel do důchodu. Současně jsem dění v muzeu sledoval i na jeho webových stránkách a pokud se konala nějaká výstava, otvírala nová expozice či konalo se něco jiného, se zájmem jsem se přišel podívat. A nestačil jsem se divit. Nové zajímavé a poučné expozice, aktuální tematické výstavy a oceňuji i jejich vynikající edukační úroveň. Nepřeháním když prohlásím, že muzeum mi začalo připadat jako Fénix, který povstal z popela (všednosti). S přáním dalších úspěchů publicista a fotograf Drahomír R. Vogel

Přečíst více
Recenze přidal: Drahomír R. Vogel

Muzeum Policie ČR

5,0
   22. 08. 2015

Přečíst více
Recenze přidal: Jiří Ignác Laňka

Muzeum Policie ČR

5,0
   20. 08. 2015

Vynikající, neustále se rozvíjející expozice. Byl jsem zde několikrát, a pokaždé najdu něco nového. Lidé jsou zde ochotní a vstřícní. Doprovodné akce, například Muzejní noc jsou opravdu perfektní. Moc děkuji.

Přečíst více
Recenze přidal: Jiří Poláček

Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.