Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Profil návštěvníka

4,4
Celkový dojem návštěvníka

Soňa Milostná

Brno


Výsledky hodnocení

4,0

Technické muzeum Liberec

Muzeum vedou nadšenci do techniky, není z těch největších, ale prý se v příštím roce rozroste. Aktuálně je zde výstava jízdních kol, po které nás provedl sám autor, takže jsme se dozvěděli spoustu perliček.


4,0

Severočeské muzeum v Liberci, příspěvková organizace

Z venku muzeum působí honosně, uvnitř to bylo pro děti malinko zklamání. Ze stálých expozic stojí za zmínku především Příroda Liberecka, která byla celkem pěkně udělaná a pak pohyblivý betlém v suterénu. Více nás zaujaly spíše aktuální výstavy: vietnamské vodní loutky se nám moc líbily a bylo fajn, že jsme si mohli i vyzkoušet, jak se vodí...A výstava věnovaná 120 let DPMLJ v nás probudila nostalgicku náladu. Ačkoli je muzeum stále ještě uváděno jako bariérové, neměli jsme žádný problém se tam dostat s invalidním vozíkem zadním vchodem a dále pak výtahem, paní z muzea byly velice ochotné a ve všem nám vyšly vstříc, nechybělo ani bezbariérové WC. Jen mobilní plošinu k expozici loutek neuměl nikdo zprovoznit, ale budiž jim to odpuštěno.


4,7

Městské muzeum a galerie ve Svitavách

Expozice věnovaná O. Schindlerovi zaujala i naše děti, dlouho jsme potom cestou na toto téma diskutovali ( spousta informací pro dospěláky na panelech, ale dětem jsem musela udělat kratší "výcuc", aby byly schopné informace pobrat a pochopit). Expozice historie praní nás pobavila svými exponáty. Výstava v přízemí o Pexesu byla spíše pro menší děti, čekali jsme zde více raritních sbírek pexes, převažovaly ale spíše firemní a reklamní, což bylo malinko zklamání.


Zobrazit všechny recenze uživatele

Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.