Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Online přednáška: Galilejské jezero

Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

16. 02. 2021

17:00–18:00 Online přednáška z cyklu Toulky Izraelem: Galilejské jezero a nejkrásnější místa v jeho okolí. Přednáší Mgr. Karel Hrdlička

Pro link na Zoom místnost pište na mail: zoom@zoplzen.cz

Přednáška představí jednu z nejmalebnějších oblastí Svaté země - Galilejské jezero a jeho okolí. Posluchači se během přednášky dozvědí o významu Galilejského jezera v minulosti a v současnosti a budou se moci seznámit s nejzajímavějšími a nejkrásnějšími místy v jeho okolí s ohledem na jejich historický a náboženský význam.


Koná se za podpory NFOH.


Vyhledat muzeum


Aktuality

Online přednáška: Co je měsíc nisan?

07. 03. 2021
Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

18:30–19:30 Cyklus: Cesta ke svobodě ukrytá v pesachovém příběhu Přednáší Jiří Blažek Pro link pište na zoom@plzen.cz. Místnost je otevřena již 15 minut před začátkem přednášky. koná se za podpory NFOH.

Přečíst více

Online přednáška: Tajemství pesachových písní

14. 03. 2021
Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

18:30–19:30 Cyklus: Cesta ke svobodě ukrytá v pesachovém příběhu Přednáší: Jiří Blažek Pro link pište na zoom@plzen.cz. Místnost je otevřena již 15 minut před začátkem přednášky. koná se za podpory NFOH.

Přečíst více

Online přednáška Soudobé česko-izraelské vztahy

16. 03. 2021
Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

18:30–19:30 Přednáší: Mgr. Zbyněk Tarant, Ph.D. Koná se za podpory NFOH. Silné a slabší momenty soudobých česko-izraelských vztahů, jakož i výzvy a příležitosti vzájemné spolupráce ve své přednášce zhodnotí Zbyněk Tarant z Katedry blízkovýchodních studií FF ZČU v Plzni. Pro link pište na zoom@zoplzen.cz

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.