Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Piano na cestách: Ze světa hudby

Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

Od 19.00 Piáno na cestách je skupina lidí, která sdílí vášeň pro hudbu v přírodě. Vyjíždí s piánem na vleku mnohdy bez jasných cílů a zastaví tam, kde se jí líbí, ať už je to krásné místo v přírodě,

...nebo třeba ve Staré synagoze v Plzni, kam zavítá 7.7. 2020.
Tímto Vás zveme na improvizované klavírní vystoupení, kde zahraje Richard Fahrner a Miriam Plachá. Součástí bude i vyprávění s hudbou a o hudbě.
Těšíme se na vás.

 

Vstupné dobrovolné doporučené 100 Kč


Vyhledat muzeum


Aktuality

Kabalat Šabat se Sylvií Wittmannovou


Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

Od 17.00 Přijďte se zúčastnit začátku jednoho z nejdůležitějších svátků v životě židů. Večerem bude provázet paní Sylvie Wittmannová. Při oslavách kabalat šabat uvítáme i případný příspěvek ke košer či vegetariánskému pohoštění.   Přivítáme Vaše vegetariánské nebo košer pochutiny jako příspěvek na  stůl.   Pořádá ŽO Plzeň za finanční podpory NFOH.    

Přečíst více

Kabalat Šabat s Ing. Tomášem kreisingerem


Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

Přijďte se zúčastnit začátku jednoho z nejdůležitějších svátků v životě židů. Večerem bude provázet Ing. Tomáš Kreisinger, Při oslavách kabalat šabat uvítáme i případný příspěvek ke košer či vegetariánskému pohoštění.   Přivítáme Vaše vegetariánské nebo košer pochutiny jako příspěvek na  stůl.   Pořádá ŽO Plzeň za finanční podpory NFOH. 

Přečíst více

Mackie Messer Klezmer Band


Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

Od 19.00 do 21.00 Známá česká kapela se zaměřuje na neortodoxní interpretaci židovských písní ze střední a východní Evropy. Atraktivní repertoár, exotická melodika, neodolatelné rytmy a souzvuk akordeonu, kontrabasu, banja, houslí a saxofonu, doplněný sametovým altem zpěvačky vytváří z každého koncertu neopakovatelný. Vstupné 120 Kč na místě, nebo předprodej GoOut ZDE.

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.