Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Pro návštěvníky

Vyhledejte, navštivte a ohodnoťte muzeum na novém portálu www.do-muzea.cz!

Portál www.do-muzea.cz nabízí kompletní seznam všech muzeí, galerií a památníků na území České republiky. Oblíbená muzea můžete vyhledat nejen podle místa, ale i názvu, zaměření a nejlepšího hodnocení.

Cílem portálu je vytvořit na základě vašich hodnocení  ucelený žebříček českých muzeí a jejich kvality. Po návštěvě se stačí jen zaregistrovat a pak můžete muzeum, které jste navštívili, ohodnotit ve čtyřech kategoriích. Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů muzeu přidělíte, tím spokojenější jste při jeho návštěvě byli.

Expozice a výstavy – Jak se vám líbila výstava? Dejte muzeu od 1 do 5 bodů.

Lidé v muzeu – Byla k vám paní v šatně milá? Ukázali vám pracovníci dozoru expozic kudy do výstavy a odpověděli na všechny vaše otázky? Usmála se na vás slečna na pokladně, když jste si kupovali lístek?

Služby návštěvníkům - Navštívili jste muzejní kavárnu a pochutnali si na dobré kávě? Líbil se vám sortiment muzejního obchodu? Byli jste spokojeni s čistotou toalet?

Doprovodné akce - Zúčastnili jste se zábavného doprovodného programu? Ohodnoťte ho body od 1 do 5.

 

Soutěžte o věcné ceny a volné vstupenky do muzeí!

Registrovaní uživatelé mohou soutěžit o věcné ceny a volné vstupenky do muzeí! Každý měsíc (první den v měsíci) vybíráme tři uživatele portálu, kteří ohodnotili v měsíci předcházejícím alespoň jedno muzeum. Výherci obdrží veškeré informace prostřednictvím e-mailu.

Během každoroční soutěže Muzeum roku budou navíc  vylosováni další 3 výherci, kterým budou zaslány věcné ceny a volné vstupenky do muzeí.

 

V případě jakýchkoli dotazů a připomínek neváhejte kontaktovat technickou podporu na do-muzea@nm.cz.

Vyhledat muzeum