Pod povrch 2

Výstava Nového sdružení pražských umělců „Pod povrch 2“, ideově navazuje na předchozí výstavu „Pod povrch“, která se konala v roce 2025 v prostorách galerie v přízemí Novoměstské radnice

Představuje díla hledající vyjádření osobních, filozofických, společenských i politických a kulturních proudů, které osobitě reflektují zastoupení tvůrci a kterými pod povrchem věcí komunikují a rezonují se svými kolegy. Společenství NSPU není jen lokální, potkávají se zde výtvarníci z Asie a Evropy s kolegy z Čech, reprezentujících několik rovin uměleckého přístupu: tradici akademické avantgardy s přístupy mimo hlavní proudy, klasické malířství a grafiku, s dalšími vizuálními přístupy, v jeho řadách působí sochaři a fotograf, vytvářející počítačové obrazy na fotografickém základě.

3. 7. – 26. 7. Galerie ve věži, otevřeno út-ne, vstupné v rámci vstupu na věž plné 100 Kč, snížené 70 Kč, rodinné 200 Kč

https://www.nrpraha.cz/program/1567/pod-povrch-2/

Zajímá vás, co nového se u nás děje?
Přihlaste se k odběru newsletteru.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.