Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Pro návštěvníky

Vyhledejte, navštivte a ohodnoťte muzeum na portálu www.do-muzea.cz!

Cílem portálu je vytvořit na základě vašich hodnocení  ucelený žebříček českých muzeí a jejich kvality. Stačí se jen zaregistrovat a pak můžete muzeum, které jste navštívili, ohodnotit ve třech kategoriích. Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů muzeu přidělíte, tím spokojenější jste při jeho návštěvě byli.

Expozice a výstavy – Jak se vám líbila výstava? Dejte muzeu od 1 do 5 bodů.

Služby návštěvníkům - Navštívili jste muzejní kavárnu a pochutnali si na dobré kávě? Líbil se vám sortiment muzejního obchodu? Byli jste spokojeni s čistotou toalet?

Lidé v muzeu – Byla k vám paní v šatně milá? Ukázali vám pracovníci dozoru expozic kudy do výstavy a odpověděli na všechny vaše otázky? Usmála se na vás slečna na pokladně, když jste si kupovali lístek?

 

Portál do-muzea.cz spolupracuje s portálem esbirky.cz!

U muzeí označených logem portálu eSbírky si můžete prohlédnout jejich virtuální výstavy či digitalizované muzejní sbírky online! Stačí pouze kliknout na logo eSbírky u vámi vybraného profilu muzea. A naopak z eSbírek se jednoduše dostanete na portál do-muzea.cz a můžete se informovat o aktuálním dění v instituci, jejíž sbírky si právě prohlížíte.

 

V případě jakýchkoli dotazů a připomínek neváhejte kontaktovat technickou podporu na do-muzea@nm.cz.

Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.