Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Historická procházka Kyjovem

Vlastivědné muzeum Kyjov (Masarykovo muzeum v Hodoníně)

Chcete se projít po Kyjově a přitom zůstat v teple a pohodlí našeho přednáškového sálu?

Chcete se projít po Kyjově a přitom zůstat v teple a pohodlí našeho přednáškového sálu? V tom případě vás zvu na přednášku Historická procházka Kyjovem, která se uskuteční v přednáškovém sále v nové budově muzea ve středu 16. listopadu 2016 od 18 hodin. V několika zastaveních si připomeneme historii nejstarších, ale i těch novějších budov v Kyjově. Vstupné na přednášku je 20 Kč.

Vyhledat muzeum


Aktuality

Vánoce se blíží...

08. 12. 2021 - 10. 12. 2021
Vlastivědné muzeum Kyjov (Masarykovo muzeum v Hodoníně)

Tradiční předváděcí akci rukodělné výroby "Vánoce se blíží..." s možností vyzkoušení výrobních postupů a zakoupení drobných dárečků. Tradiční předváděcí akci rukodělné výroby "Vánoce se blíží..." s možností vyzkoušení výrobních postupů a zakoupení drobných dárečků, připravilo v letošním roce Vlastivědné muzeum Kyjov v termínu 8. - 10. 12. 2021. Návštěvníci si mohou vyzkoušet rukodělné práce, postupy a vánoční zvyky mezi něž patří zdobení perníčků a vánočních ozdob, výroba keramiky a ozdob z korálků, práce se dřevem, s kukuřičným šústím a s vlnou. Na každý den je připraven jiný program.

Přečíst více

Přichází čas adventní


Vlastivědné muzeum Kyjov (Masarykovo muzeum v Hodoníně)

Přichází čas adventní... Načerpejte adventní a vánoční náladu na první adventní neděli 28. 11. 2021 ve Vlastivědném muzeu Kyjov v době od 13.00-17.00. Přichází čas adventní... Načerpejte adventní a vánoční náladu na první adventní neděli ve Vlastivědném muzeu Kyjov. Připravili jsme pro vás Adventní tvoření - výrobu adventních věnců, svícnů a výzdoby s paní věrou Švábovou. pro děti je připraveno zdobení perníčků s paní Marii Pribišovou a výroba svíček ze včelího vosku. Připraven bude i dětský punč a svařené víno. Těšíme se na vás. Na akci je nutné, vzhledem na hygienické opatření, předem registrovat na odkazu níže přes doodle. www: http://www.masaryk.info/akce/1266/ --- https://doodle.com/poll/bcrduxmuvhwsiktg

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.