Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Fotografická soutěž "Goethe inspiruje"

Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

24. 08. 2023 - 03. 09. 2023

Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně slaví 200 let od poslední návštěvy Johanna Wolfganga von Goethe v Mariánských Lázních a vyhlašuje fotografickou soutěž.

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ "GOETHE INSPIRUJE"

Vyfoťte nejen místo, ale i předmět či okamžik inspirovaný slavným básníkem, jeho tvorbou, návštěvami Čech nebo vášní pro přírodní vědy.

Fotografie s názvem posílejte na email propagace@muzeum-ml.cz nebo vkládejte na Instagram s označením @goethuv_dum do neděle 3. září 2023.

Z došlých fotografií vybereme deset nejlepších, poté necháme prostřednictvím Facebooku hlasovat veřejnost o třech vítězích soutěže.

Další informace naleznete na www.muzeum-ml.cz

 


Vyhledat muzeum


Aktuality

Jan Homola: ART 332

07. 05. 2024 - 02. 06. 2024
Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

Výstava obrazů, která hrají od zpěváka a kytaristy skupiny Wohnout. Originální výstava čeká na návštěvníky městského muzea v měsíci květnu, spojuje totiž obrazy s hudebními klipy, které Jan Homola sám vytvořil. Takový nápad tu ještě nebyl! Každý obraz je doplněný jedinečným QR kódem, který přehraje po načtení klip s hudbou. Když tedy návštěvník přijde na výstavu a pokochá se obrazem na zdi, namíří na QR kód svůj fotoaparát na mobilním telefonu a obraz se mu automaticky rozehraje. V jednu chvíli tak vidí obraz i děj obrazu, který v případě klipu trvá většinou tři až čtyři minuty. Může se tak podívat na celý příběh výtvarného díla. Vernisáž výstavy ART 332 Jana Homoly se uskuteční v úterý 7. května 2024 v 18:00 hodin v Městském muzeu a galerii Mariánské Lázně. Pro lepší zážitek z výstavy doporučujeme si vzít s sebou chytrý mobilní telefon a vlastní sluchátka.    

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.