Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Klub výtvarníků Mariánské Lázně

Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

01. 03. 2022 - 03. 04. 2022

Výstava členů Klubu výtvarníků Mariánské Lázně. Vernisáž se uskuteční v úterý 1. března 2022 v Galerii Goethe.

Výstavní sezóna v Galerii Goethe bude zahájena v březnu představením děl místních umělců sdružujících se v Klubu výtvarníků Mariánské Lázně. Pravidelný návštěvník galerie ví, že budou vystavena rozmanitá díla, vytvořená různými technikami. Těšit se můžeme na květinová zátiší, krajinky, veduty a portréty, na kterých můžeme obdivovat zručnost a tvořivost místních umělců. Jsme rádi, že Klub výtvarníků s Galerií Goethe pravidelně spolupracuje a srdečně zveme všechny přátele výtvarného umění na vernisáž výstavy Klubu výtvarníků.

Vernisáž proběhne v úterý 1. března 2022 v 18:00 hodin v Galerii Goethe. Výstavu bude možné navštívit do neděle 3. dubna 2022.


Vyhledat muzeum


Aktuality

Jan Homola: ART 332

07. 05. 2024 - 02. 06. 2024
Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

Výstava obrazů, která hrají od zpěváka a kytaristy skupiny Wohnout. Originální výstava čeká na návštěvníky městského muzea v měsíci květnu, spojuje totiž obrazy s hudebními klipy, které Jan Homola sám vytvořil. Takový nápad tu ještě nebyl! Každý obraz je doplněný jedinečným QR kódem, který přehraje po načtení klip s hudbou. Když tedy návštěvník přijde na výstavu a pokochá se obrazem na zdi, namíří na QR kód svůj fotoaparát na mobilním telefonu a obraz se mu automaticky rozehraje. V jednu chvíli tak vidí obraz i děj obrazu, který v případě klipu trvá většinou tři až čtyři minuty. Může se tak podívat na celý příběh výtvarného díla. Vernisáž výstavy ART 332 Jana Homoly se uskuteční v úterý 7. května 2024 v 18:00 hodin v Městském muzeu a galerii Mariánské Lázně. Pro lepší zážitek z výstavy doporučujeme si vzít s sebou chytrý mobilní telefon a vlastní sluchátka.    

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.