Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Snow Film Fest 2019

Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

Festival filmů o zimních extrémních sportech. Promítání proběhne v pátek 22. listopadu 2019 v 17:30 hodin v kinosále muzea.

Festival filmů o zimních sportech „Snow Film Fest“ se opět koná v kinosále městského muzea. Stejně jako v předchozích letech vás čeká celovečerní pásmo filmů o extrémních zimních sportech. Snow Film Fest probíhá v České republice již od roku 2011. Opět nás čeká večer v zajetí ledu a sněhu. Uvidíme špičkové filmy, které získaly mnohá ocenění ve světě.


Vyhledat muzeum


Aktuality

Jan Homola: ART 332

07. 05. 2024 - 02. 06. 2024
Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

Výstava obrazů, která hrají od zpěváka a kytaristy skupiny Wohnout. Originální výstava čeká na návštěvníky městského muzea v měsíci květnu, spojuje totiž obrazy s hudebními klipy, které Jan Homola sám vytvořil. Takový nápad tu ještě nebyl! Každý obraz je doplněný jedinečným QR kódem, který přehraje po načtení klip s hudbou. Když tedy návštěvník přijde na výstavu a pokochá se obrazem na zdi, namíří na QR kód svůj fotoaparát na mobilním telefonu a obraz se mu automaticky rozehraje. V jednu chvíli tak vidí obraz i děj obrazu, který v případě klipu trvá většinou tři až čtyři minuty. Může se tak podívat na celý příběh výtvarného díla. Vernisáž výstavy ART 332 Jana Homoly se uskuteční v úterý 7. května 2024 v 18:00 hodin v Městském muzeu a galerii Mariánské Lázně. Pro lepší zážitek z výstavy doporučujeme si vzít s sebou chytrý mobilní telefon a vlastní sluchátka.    

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.