Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Světlo v akvarelu

Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

03. 09. 2019 - 29. 09. 2019

Výstava akvatelů mariánskolázeňského umělce Františka Pavla Kunerta

V měsíci září můžete v Galerii Goethe navštívit výstavu děl pana Františka Pavla Kunerta „Světlo v akvarelu“. Prim v této výstavě, jak napovídá název, hrají akvarely. Autor zachytil na několika portrétech svou rodinu a přátele, také naše krásné lázeňské město a jeho okolí a další místa naší republiky. Těšit se můžete také na ilustrace ke komiksu „The Europe“ a několik linorytů.

Vernisáž výstavy „Světlo v akvarelu“ se uskuteční v úterý 3. září 2019 v 18:00 hodin v Galerii Goethe. Výstavu je možné navštívit do neděle 29. září 2019.

http://muzeum-ml.cz/svetlo-v-akvarelu/

http://www.frantisekpavelkunert.cz/


Vyhledat muzeum


Aktuality

Jan Homola: ART 332

07. 05. 2024 - 02. 06. 2024
Městské muzeum a galerie Mariánské Lázně

Výstava obrazů, která hrají od zpěváka a kytaristy skupiny Wohnout. Originální výstava čeká na návštěvníky městského muzea v měsíci květnu, spojuje totiž obrazy s hudebními klipy, které Jan Homola sám vytvořil. Takový nápad tu ještě nebyl! Každý obraz je doplněný jedinečným QR kódem, který přehraje po načtení klip s hudbou. Když tedy návštěvník přijde na výstavu a pokochá se obrazem na zdi, namíří na QR kód svůj fotoaparát na mobilním telefonu a obraz se mu automaticky rozehraje. V jednu chvíli tak vidí obraz i děj obrazu, který v případě klipu trvá většinou tři až čtyři minuty. Může se tak podívat na celý příběh výtvarného díla. Vernisáž výstavy ART 332 Jana Homoly se uskuteční v úterý 7. května 2024 v 18:00 hodin v Městském muzeu a galerii Mariánské Lázně. Pro lepší zážitek z výstavy doporučujeme si vzít s sebou chytrý mobilní telefon a vlastní sluchátka.    

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.