Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Káva s Gretou

Vila Löw-Beer v Brně (Muzeum Brněnska)

19. 06. 2019

Přijďte zažít atmosféru první republiky při kostýmovaných prohlídkách vily Löw-Beer a vychutnat si šálek kávy z brněnské pražírny MotMot v kavárně Celnice.

MotMot coffee & roastery nabídne kromě ochutnávky výběrové kávy také přednášku o postupu její výroby a přípravy "Od plantáže po šálek".


Vyhledat muzeum


Aktuality

Vila dětem: Procházka po Černých Polích

29. 09. 2019
Vila Löw-Beer v Brně (Muzeum Brněnska)

Program pro rodiny s dětmi VILA DĚTEM po prázdninách pokračuje. V neděli 29. 9. 2019 se vydáme prozkoumat okolí Vily Löw-Beer v Brně. Děti čeká zábavná procházka po Černých Polích, při které budou plnit různé úkoly a poznají nejzajímavější stavby v této čtvrti. Na závěr nahlédneme i do interiéru vily Löw-Beer.  Začátky programu jsou na pokladně ve 14.00, 15.15 a 16.30 hodin, doba trvání programu cca 60 minut. Akce je vhodná pro děti od 6 let.  Místo na programu si prosím rezervujte na tel. 545 211 352. Událost na Facebooku ZDE.

Přečíst více

Svět brněnské buržoazie mezi Löw-Beer a Tugendhat


Vila Löw-Beer v Brně (Muzeum Brněnska)

Expozice představuje kapitoly z dějin architektury a životního stylu měšťanstva v Brně v období od 2. poloviny 19. století až do počátku 20. století na příkladu rodin Löw-Beerů a Tugendhatů. Více info na www.vilalowbeer.cz

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.