Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

výstava Háčkovaný svět pohádek a filmů

Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích

Pohádkové a filmové hrdiny a postavičky přiblíží originálním způsobem výstava Háčkovaný svět pohádek a filmů autorek Simony Mecerodové a Kateřiny Citové.

devilVodníky, čerty, víly, Popelku s princem, ale dokonce Angeliku nebo Scarlet - to vše můžete na výstavě Háčkovaný svět pohádek a filmů v netolickém muzeu navštívit do konce srpna 2015. Sbírka panenek Barbie a jejich mužských protějšků v háčkovaných šatech doplněná o "kulisy" ze známých pohádek a filmů pochází z dílny Simony Mecerodové a Kateřiny Citové. Autorky, pro něž jsou ruční práce velkým koníčkem již od dětství, pracují se starými a často i poškozenými panenkami a dávají jim novou podobu.yes

   


Vyhledat muzeum


Aktuality

Netolická obora - nové objevy


Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích

Přečíst více

Miroslav Šobr - Zahradou poznání


Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích

Projekt Zahradou poznání má několik témat - obrazy, básně, filmy, vědci, ... a vše se týká oblasti Netolicko a Vodňansko. Jedná se o závěrečnou besedu, která projekt uzavře.

Přečíst více

Můj svět - Jiří Bžoch

07. 09. 2020 - 30. 10. 2020
Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích

Jiří Bžoch se o fotografovaní zajímal již v mládí, později jsem se k němu vrátil a stalo se jeho velkým koníčkem. Posledních několik let se věnuje makrofotografii a noční fotografii, a proto tuto výstavu věnuje těmto žánrům.

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.