Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

6. Narozeniny Muzea Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana

6. Narozeniny Muzea Karla Zemana 6. 10. 2018, 10.00–19.00 Vyndejte si diáře a zakroužkujte si sobotu 6. října, protože s námi slavíte 6. narozeniny Muzea Karla Zemana!

Všechny filmy Karla Zemana jsou bezpochyby kouzelnými unikáty, jež učarovávají děti i dospělé už desítky let. Karel Zeman svými originálními trikovými postupy dokázal vyčarovat moře, hory, pravěká zvířata a mnohé další. Letošní narozeniny proto oslavíme v duchu kouzel a triků

Čeká vás program nevídaný plný filmových a divadelních postupů opepřený místními malostranskými strašidly a kouzelnou alchymistickou dílnou. Těšit se můžete na zcela nový workshop filmových postupů Karla Zemana, na workshopy animace, kde zkrotíte kouř a naučíte se s lightboxem, na přednášku světového výtvarníka a krotitele filmových efektů Borise Masníka, na nadaného kouzelníka Siatrise Kana a na mnohé další.

Protože jsme už 6 let nedílnou součástí pražské kulturní scény, připravili jsme pro vás přesně 6 kouzelných stanovišť uvnitř Muzea a v jeho blízkém okolí. Ten, kdo úspěšně všechna projde a získá z každého razítko na čarovný plánek, dostane od nás narozeninový dárek!

Více informací na www.muzeumkarlazemana.cz.

 


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.