Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Audiovizuální dílna v Muzeu Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana

03. 12. 2016

Chcete proniknout do tajů kouzelnických a iluzionistických triků? Připravte se, tuto sobotu 3. 12. 2016 od 10:00 do 13:00 budeme v Muzeu Karla Zemana kouzlit a nebude zapotřebí cylindru ani hůlky. Postačí fantazie, hbité ruce a vlastní imaginace!

Přijďte si vytvořit živou animaci v reálném čase pomocí meotaru a diaprojektoru, interakci filmové projekce s promítaným obrazem. Vyzkoušíte si vrstvení zvuků a práci se zvukovou smyčkou. Čeká vás tvůrčí práce s několika plány v prostoru, s barvou, strukturou i tvarem. Setkáte se s řadou materiálů, výtvarných technik, i s experimentální animací.

 

Ve skupině si zpracujete vlastní scénář a na jeho motivy vznikne autentická performance, na kterou jsou zváni všichni příbuzní i kamarádi zúčastněných.

 

Audiovizuální dílnu vede lektorka Veronika Svobodová ve spolupráci se spolkem Ultrafun. Workshop je vhodný pro děti a dospělé od 7 do 100 let.

 

Na workshop je nutná rezervace předem nejpozději do pátku 2. 2. 2016. Voucher na workshop je k zakoupení na e-shopu Muzea Karla Zemana.

 

Doba trvání workshopu: 3 hodiny

Pokročilostní úroveň: vhodné pro začátečníky i pokročilé

Věk: pro všechny od 7 do 100 let

Cena workshopu: 490 Kč/ osoba

Místo konání: Muzeum Karla Zemana, Saská 3, 118 00 Praha 1


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.