Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Festival Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana

Pět let uběhlo jako na koni a Muzeum Karla Zemana slaví 5. narozeniny! Oslavte je s námi a přijďte na celodenní přehlídku díla a tvorby Karla Zemana.

Festival se koná 7. 10. v běžně nepřístupném Kině 64 U Hradeb a také v Muzeu Karla Zemana, kde představíme novou trikovou scénu z filmu Baron Prášil.

Na celý den festivalu jsme připravili bohatý program pro rodiny s dětmi i pro zkušené fanoušky filmové tvorby! Na velkém plátně budete moci shlédnout nejvýznamnější filmy Karla Zemana - včetně digitálně restaurovaného Vynálezu zkázy a Barona Prášila. Po dlouhé době opět uvidíte kinoprojekci Zemanových animovaných filmů. Vaše pózování v nové trikové scéně v prostorách Muzea zachytí profi fotograf a na přání vám fotografii vytiskne. Seznámíte se s uznávanou výtvarnicí a dcerou Karla Zemana, Ludmilou Zemanovou. Trikový výtvarník Boris Masník představí historii filmového triku. S Ivem Marákem proniknete do tajů digitálního restaurování filmů. A po celý den budete animovat a tvořit v tvůrčích filmových workshopech a výtvarných dílnách.

Vstupenky na festival k zakoupení v e-shopu nebo přímo na pokladně Muzea, a to ve variantě vstup pouze na festival, nebo v kombinaci se vstupem do Muzea. V předprodeji za zvýhodněnou cenu pouze 180 vstupenek!

Změna programu vyhrazena.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.