Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Velikonoce v Muzeu Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana

29. 03. 2024 - 31. 03. 2024

Zažijte vesmírné Velikonoce v kulisách světově uznávaných filmových triků. Už jste se někdy letěli na kometě? Že ne? Pak jsou pro vás letošní Velikonoce v našem Muzeu jako stvořené!

Na co se můžete těšit?

Expozicí proletíte s vesmírnou mapou a ten, kdo vyřeší správně všechny úkoly, které ho na dobrodružné cestě potkají, se bude moci vrátit zpět na zem a potetovat/označit svou posádku stylovými filmosaury. Anebo jimi ozdobit velikonoční vajíčka. Jak komu zavelí jeho kreativita. Připravte se jak na cestování fantaziemi Karla Zemana, tak i prověření vaší pozornosti, spolupráce i dalších schopností. Akce zahrnuje návštěvu expozice + venkovní stanoviště s jednotlivými úkoly.

Kolik času na akci potřebujete?

Akce probíhá v prostorách Muzea i v jeho blízkosti. Trasa s jednotlivými úkoly vás provede útulnými zákoutími nejbližšího okolí muzea, díky čemuž objevíte netradiční zákoutí Malé Strany. Na akci si připravte minimálně 2 hodiny času. Strávit u nás ale můžete tolik času, kolik si jen přejete. Kreativita a hravost plynutí času zrychluje a tak se může stát, že se váš let na kometě protáhne.

 


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.