Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Listování. Legenda Z+H,

Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Cestopis, jehož autory jsou opravdové legendy, Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka, divákům zprostředkují Pavel Oubram a Tomáš Drápela. Vstupné 50,- Kč.

Listování, je cyklus scénických čtení, ve kterých se každý měsíc představí zajímavé knihy. Cestopis, jehož autory jsou opravdové legendy, Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka, divákům zprostředkují Pavel Oubram a Tomáš Drápela. Vstupné 50,- Kč.


Vyhledat muzeum


Aktuality

Cesta po bělské vodě - historická vycházka


Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Cyklus historické procházky městem. V letošním roce si připomínáme 520. výročí založení bělského vodovodu. Historická procházka proto bude věnovaná historii i současnosti bělského vodovodního systému. Navštívíme věžový vodojem na nové čtvrti, tzv. panskou vodárnu, vodárnu Hlučovské prameny a procházku zakončíme na Šibeničním vrchu. Průvodcem bude Tomáš Zahrádka, vedoucí provozu Vodovodů a kanalizací Mladá Boleslav.  Začátek vycházky: v 16:30, sraz u věžového vodojemu, Smetanova ulice čp. 471.  Vstupné: 10 Kč  

Přečíst více

Ženy v ráji

14. 09. 2022 - 30. 10. 2022
Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Muzeum Podbezdězí otvírá poslední výstavu sezóny. Na fotografiích Petry Urbanové, autorky z Českého ráje, se krása přírodních scenérií potkává s krásou žen.  Vernisáž se uskuteční 14. září v 17 hodin. 

Přečíst více

Pověsti Kokořínska a Podbezdězí

01. 09. 2022 - 30. 11. 2022
Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Exteriérová výstava v rekreačním areálu Vrchbělá představuje tajemné příběhy známých i zapomenutých míst Kokořínska a Podbezdězí.  Stáhněte si průvodce a vydejte se poznat konkrétní místa, která jsou s pověstmi a jejich postavami spjata: https://www.encyklopediemb.cz/povest/19 Výstavu připravilo Muzeum Podbezdězí ve spolupráci s Regionálním muzeem Mělník.     

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.