Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Recitál Radka Tomáška

Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Tradiční letní koncert českého zpěváka, textaře, kytaristy a někdejšího člena kapely Rangers. Na kytaru i zpěvem ho doprovodí syn Radek Rae Tomášek, bubeník kapely Support Lesbiens.

Začátek v 17 hodin, vstupné 100 Kč. 

 


Vyhledat muzeum


Aktuality

Recitál Radka Tomáška


Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Tradiční letní koncert českého zpěváka, textaře, kytaristy a někdejšího člena kapely Rangers. Na kytaru i zpěvem ho doprovodí syn Radek Rae Tomášek, bubeník kapely Support Lesbiens. Začátek v 17 hodin, vstupné 100 Kč.   

Přečíst více

Běláci ve službách Thálie. Ochotnické divadlo v Bělé pod Bezdězem

12. 07. 2022 - 30. 09. 2022
Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Výstava se věnuje historii bělského ochotnického divadla, na jehož činnosti se podíleli slavní rodáci Václav Trégl a Miloslav Disman. Na bělská prkna, která znamenala svět, se vracíme prostřednictvím historických fotografií, záznamů divadelních her nebo technických scénářů. Vernisáž se uskuteční 12. července v 17 hodin.   

Přečíst více

Jan Gabler, Příběhy

04. 06. 2022 - 30. 10. 2022
Muzeum Podbezdězí (Muzeum Mladoboleslavska)

Výstava u příležitosti životního jubilea bělského rodáka, malíře, ilustrátora a grafika. Jan Gabler (*1952) je zakládajícím členem skupiny Tolerance 95. Vystavoval doma i v zahraničí a za své práce získal tuzemská i mezinárodní ocenění. Jako art director ovlivnil tvář několika periodik, za všechny například časopisu Reflex, 100+1 nebo Glanc. Ilustroval a graficky upravil řadu knih a publikací. Tvořil plakáty pro významné instituce jako UNESCO, Ministerstvo kultury ČR, divadla i mediální domy. Vernisáž se koná 04.06.2022 od 17 hodin. Výstava bude k vidění v Muzeu Podbezdězí do 30.10.2022.      

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.