Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Muzejní parta vystavuje

Mladá Boleslav - hrad (Muzeum Mladoboleslavska, příspěvková organizace)

08. 06. 2023 - 03. 09. 2023

Výsledky prvního ročníku muzejního mezigeneračního vzdělávacího klubu představí sami parťáci v muzejní herně. Po celé léto bude v druhém patře muzea k vidění řada výrobků malých i velkých absolventů party a bohatá fotodokumentace ze všech tří bloků, historického, archeologického i etnografického. Přihlašování do dalšího ročníku už začalo. Přijďte si prohlédnout výstavu, ať víte, co všechno v Muzejní partě můžete zažít a proč se do ní se svými dětmi určitě budete chtít přihlásit.

Vernisáž: 8. 6. od 17:30

 


Vyhledat muzeum


Aktuality

Fotoobrazy pomáhají

21. 05. 2024 - 31. 08. 2024
Mladá Boleslav - hrad (Muzeum Mladoboleslavska, příspěvková organizace)

Fotograf Ondřej Holas fotí při různých příležitostech, jeho specialitou jsou ovšem krajiny, které jsou v jeho podání skutečně dechberoucí. Od 21. května vystavíme na arkádové chodbě v 1. patře sérii fotografií Českého ráje a blízkého okolí. Přijďte se podívat na místa, která sice dobře znáte, ale až díky objektivu Ondřeje Holase je uvidíte jako pohádkové scenérie. Fotky z výstavy si můžete koupit a prostřednictvím autora tak podpořit některou ze sbírek na portálu Donio.  

Přečíst více

Příroda Mladoboleslavska

02. 05. 2024 - 23. 06. 2024
Mladá Boleslav - hrad (Muzeum Mladoboleslavska, příspěvková organizace)

Český svaz ochránců přírody Klenice se už dvacet let věnuje organizaci a realizaci ekologických a ochranářských projektů, osvětě a propagaci ochrany životního prostředí v Mladé Boleslavi a okolí. Spolupracuje při tom s městem Mladá Boleslav, školkami, školami, řadou firem i neziskovek. Pravidelně spolupořádá akce s celonárodním přesahem, např. Ukliďme Česko nebo Den země. Heslem svazu je Poznej a chraň přírodu s námi. Na výstavě, která mapuje činnost ochránců za celých dvacet let jejich existence, se můžete přesvědčit, zda se jim to heslo daří naplňovat. Vernisáž proběhne 2. 5. 2024 od 17 hodin. 

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.