Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Pěvecký a klavírní koncert

Muzeum Vysočiny Pelhřimov

zámek pánů z Říčan, freskový sál, od 18.00 vystoupí: BcA. Jana Vondrů, DiS. - zpěv BcA. Tereza Plešáková, DiS. - klavír Program: L. Janáček, B. Britten, D. Argento, J. Massenet, a jiní.

Na koncertě zazní skladby, které Jana Vondrů nastudovala v rámci diplomového koncertu na VŠMU. Rozsáhlou část repertoáru tvoří skladby B. Brittena. Dále zazní árie J. Masseneta z opery Manon, písně D. Argenta inspirované Alžbětínským obdobím a další.

Sopranistka Jana Vondrů se narodila v roce 1991 v Pelhřimově, kde navštěvovala zpěv na ZUŠ u Mgr. Dany Bezstarostové. Absolvovala  brněnskou konzervatoř a ve svých studiích pokračovala na JAMU v Brně. V současné době studuje magisterské studium na VŠMU v Bratislavě pod vedením Mgr. art. Dagmar Podkamenské Bezačinské, ArtD.

Tereza Plešáková se narodila 1992 v Děčíně. Obor klavír vystudovala na teplické konzervatoři, kde ukončila studium absolventským koncertem se Severočeskou filharmonií pod vedením Charlese Oliviera-Munroe. Od roku 2013 studuje na JAMU u doc. Daniely Velebové a odb. as. Mgr. Igora Ardaševa. V současnosti pobývá na zahraniční stáži v Katovicích u adt. dr Huberta Salwarowského.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.