Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Jak jsme vyrůstali

Muzeum Zubří

23. 05. 2019 - 23. 06. 2019

Kdo z nás si rád nevzpomene na dětství? Na všechny alotria, co jsme vyváděli, anebo na oblíbenou hračku, která nás doprovázela od mala.

Od 23. května do 23. června 2019 si můžete s námi zavzpomínat na dětství ve Výstavní galerie Petrohrad. Návštěvnici budou mít možnost seznámit se s hračkami a hrami napříč 20. století. Nebudou chybět oblíbené panenky či nestárnoucí stavebnice.


Vyhledat muzeum


Aktuality

DĚJINY UDATNÉHO ČESKÉHO NÁRODA

20. 06. 2019 - 01. 09. 2019
Muzeum Zubří

Zábava pro děti i dospělé. Výstava obřího leporela Dějiny udatného českého národa. Léto se kvapem blíží. Muzeum Zubří zahajuje svoji 4. letní sezónu. Na co se můžete těšit? Nejen na komentované prohlídky expozice, které vás seznámí se zajímavostmi Zubří, ale hlavně na výstavu obřího leporela Dějiny udatného českého národa. Humorné komiksové ztvárnění české historie v nadživotní velikosti vychází ze stejnojmenné knihy od výtvarnice a spisovatelky Lucie Seifertové, která za ní byla oceněna cenami Magnesia Litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhou a Zlatou pečetí. Ve spolupráci s Českou televizí vznikl stejnojmenný animovaný seriál, kde se průvodcem po české historii stal český lev. Ten bude provázet i vás.

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.