Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Pánská záležitost

Novoměstská radnice

12. 11. 2016

Zveme vás na událost, na kterou nemusíte, ale chcete. Den, kdy nebudete muset nic a všichni tu budou pro vás. Zveme vás na Pánskou záležitost! V krásné historické budově Novoměstské radnice bude vytvořen jedinečný prostor a čas výhradně pro muže...

Koncept dne pro muže, kde jim bude pohromadě nabídnuto vše, co je zajímá, vše, co si rádi užívají, vše, co rádi nakupují, vše, co je baví.

Připraveno je několik sekcí, kde si každý přijde na své.

Odpočinková, kde bude přibližně 200 hlavolamů, krásné publikace ke čtení i komiksy. Nebudou chybět cestovatelské přednášky či možnost si zahrát billiard a šachy.

V další části bude výběr z toho nejlepšího, co mužům nabízí oblast pánské módy a doplňků včetně exkluzivních hodinek. Představí se nejšpičkovější české zakázkové krejčovské salony, ručně šité boty a pásky, to nejlepší z pánských niche parfémů a dodavatele prvotřídních pánských doplňků jako jsou peněženky, kravaty, manžetové knoflíčky a také pánskou kosmetiku. Jako velký bonus celé akce firma PRIM nabízí jednoduchou opravu starších modelů těchto hodinek nebo konzultaci se zkušenými hodináři.

Samozřejmě nebude chybět dobré jídlo a pití. Renesanční konšelský salonek, kde se v historii scházeli konšelé a rozhodovali o životě na Novém městě Pražském, se zaplní vybranými značkami whisky, rumů a koňaků. Občerstvit se naši návštěvníci budou moci kvalitním vínem, kávou, burgerem, chilli con carnem a dalšími lahůdkami.

Událost potěší každého muže, který si je vědom hodnoty svého volného času, který si potrpí na kvalitu a detail a má slabost pro nejrůznější doplňky jako například kravaty, dýmky, nože či hodinky, každého muže s oblibou v dobrém pití, doutnících, ale i kvalitním oblečení nebo knihách a komiksech.

Na nádvoří pro milovníky automobilového sportu vystaví www.autobadura.cz  dva české závodní automobily upravené pro závody do vrchu. Zájemci se budou moci do vozů posadit, vyfotit se či se zeptat na vše, co je o autech zajímá. Vozy jsou známy ze závodů Triola Cup www.facebook.com/triolacup   a Krušnohorský pohár www.automotosportosek.cz  .Foto a videoprojekci zajišťuje pro oba závody i společnost www.sharkpictures.cz .

Akcí se prolíná téma péče – pečuji o sebe i o druhé. Účast přijala Liga otevřených mužů, která zajišťuje projekt PATRON – doprovázení kluků z dětský domovů ve chvíli, kdy je opouštějí a také se představí hnutí Movember s podporou prevence rakoviny u mužů.

Součástí bude také slosování o vybrané ceny, které proběhne v 18:30 hod. Hlavní cenou budou exkluzivní hodinky PRIM, dále dobré víno, doutníky apod.

PODROBNÝ PROGRAM NA http://www.nrpraha.cz/program/728/panska-zalezitost/

KDY: sobota 12. 11. 2016, 11:00 – 21:00 hod
KDE: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1, 120 00 Praha 2

Vstup je 250 Kč
Předprodej vstupenek na www.goout.cz

 

Pánskou událost pořádá Novoměstská radnice, příspěvková organizace MČ Prahy 2.

Partnerem akce je Whiskey Life! Prague www.whiskylifeprague.cz  festival (nejen) pro milovníky whiskey, který se koná na Novoměstské radnici ve dnech 4. - 5. listopadu 2016.

Mediálním partnerem jsou Muži v Česku a magazín LUI.


Vyhledat muzeum


Aktuality

Struny dětem

26. 03. 2022 - 27. 03. 2022
Novoměstská radnice

Doprovodný program rodinného festivalu pro zvídavé děti a hravé rodiče (výtvarné dílničky a hravé zóny). Festival zároveň probíhá v divadle Minor (koncerty, workshopy). 26. - 27. 3. celá NR, otevřeno 10 – 18 hod. Informace o vstupném a programu na www.strunydetem.cz http://www.nrpraha.cz/program/1138/struny-detem/  

Přečíst více

12. Rudolfínský ples / Společenský repertoár 16. a 17. století

17. 01. 2022
Novoměstská radnice

Již 12. ročník ojedinělého plesu s neopakovatelnou atmosférou renesanční slavnosti. Pobýt může každý, tanečník i netanečník. Stačí obléci si oděv ve stylu evropské renesance či raného baroka a vydat se s námi na cestu časem.  Vybalte své nejhezčí šaty, pohár na víno a vyberte si ze seznamu skladeb.  Kostýmová  povinnost renesance a raného baroka, Evropa. K tanci akusticky zahrají Housebroken consort a Svobodné hudební bratrstvo. Těšit se opět můžete na dobové občerstvení, hry i kadeřnice z Lazebny u Tygra a draka. Dvanáctý ročník Rudolfínského plesu proběhne v 1. patře ve Velkém sále Novoměstské radnice. Těšit se letos  můžete na opětovné setkání nejen při tanci. 8. 10. Velký sál, otevřeno 19–23 hod, vstupné v předprodeji 350 Kč. Podrobné informace: www.rond.cz/ples http://www.nrpraha.cz/program/1126/12-rudolfinsky-ples-spolecensky-repertoar-16-a-17-stoleti/

Přečíst více

Photocontest

22. 03. 2022 - 01. 04. 2022
Novoměstská radnice

Výstava nejlepších fotografií studentů středních škol, žáků druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií 10. ročníku celorepublikové soutěže Photocontest. Soutěž Photocontest je součástí vzdělávacího projektu v digitální fotografii Photobase. 22. 3. – 1. 4. Galerie ve věži, otevřeno út – ne 10 – 18 hod, vstupné v souvislosti se vstupem na věž - plné 60 Kč, snížené 40 Kč, rodinné 130 Kč http://www.nrpraha.cz/program/1137/photocontest/  

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.