Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Pánská záležitost

Novoměstská radnice

12. 11. 2016

Zveme vás na událost, na kterou nemusíte, ale chcete. Den, kdy nebudete muset nic a všichni tu budou pro vás. Zveme vás na Pánskou záležitost! V krásné historické budově Novoměstské radnice bude vytvořen jedinečný prostor a čas výhradně pro muže...

Koncept dne pro muže, kde jim bude pohromadě nabídnuto vše, co je zajímá, vše, co si rádi užívají, vše, co rádi nakupují, vše, co je baví.

Připraveno je několik sekcí, kde si každý přijde na své.

Odpočinková, kde bude přibližně 200 hlavolamů, krásné publikace ke čtení i komiksy. Nebudou chybět cestovatelské přednášky či možnost si zahrát billiard a šachy.

V další části bude výběr z toho nejlepšího, co mužům nabízí oblast pánské módy a doplňků včetně exkluzivních hodinek. Představí se nejšpičkovější české zakázkové krejčovské salony, ručně šité boty a pásky, to nejlepší z pánských niche parfémů a dodavatele prvotřídních pánských doplňků jako jsou peněženky, kravaty, manžetové knoflíčky a také pánskou kosmetiku. Jako velký bonus celé akce firma PRIM nabízí jednoduchou opravu starších modelů těchto hodinek nebo konzultaci se zkušenými hodináři.

Samozřejmě nebude chybět dobré jídlo a pití. Renesanční konšelský salonek, kde se v historii scházeli konšelé a rozhodovali o životě na Novém městě Pražském, se zaplní vybranými značkami whisky, rumů a koňaků. Občerstvit se naši návštěvníci budou moci kvalitním vínem, kávou, burgerem, chilli con carnem a dalšími lahůdkami.

Událost potěší každého muže, který si je vědom hodnoty svého volného času, který si potrpí na kvalitu a detail a má slabost pro nejrůznější doplňky jako například kravaty, dýmky, nože či hodinky, každého muže s oblibou v dobrém pití, doutnících, ale i kvalitním oblečení nebo knihách a komiksech.

Na nádvoří pro milovníky automobilového sportu vystaví www.autobadura.cz  dva české závodní automobily upravené pro závody do vrchu. Zájemci se budou moci do vozů posadit, vyfotit se či se zeptat na vše, co je o autech zajímá. Vozy jsou známy ze závodů Triola Cup www.facebook.com/triolacup   a Krušnohorský pohár www.automotosportosek.cz  .Foto a videoprojekci zajišťuje pro oba závody i společnost www.sharkpictures.cz .

Akcí se prolíná téma péče – pečuji o sebe i o druhé. Účast přijala Liga otevřených mužů, která zajišťuje projekt PATRON – doprovázení kluků z dětský domovů ve chvíli, kdy je opouštějí a také se představí hnutí Movember s podporou prevence rakoviny u mužů.

Součástí bude také slosování o vybrané ceny, které proběhne v 18:30 hod. Hlavní cenou budou exkluzivní hodinky PRIM, dále dobré víno, doutníky apod.

PODROBNÝ PROGRAM NA http://www.nrpraha.cz/program/728/panska-zalezitost/

KDY: sobota 12. 11. 2016, 11:00 – 21:00 hod
KDE: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1, 120 00 Praha 2

Vstup je 250 Kč
Předprodej vstupenek na www.goout.cz

 

Pánskou událost pořádá Novoměstská radnice, příspěvková organizace MČ Prahy 2.

Partnerem akce je Whiskey Life! Prague www.whiskylifeprague.cz  festival (nejen) pro milovníky whiskey, který se koná na Novoměstské radnici ve dnech 4. - 5. listopadu 2016.

Mediálním partnerem jsou Muži v Česku a magazín LUI.


Vyhledat muzeum


Aktuality

Jarní koncert mužské vokální skupiny VOSK

08. 04. 2024
Novoměstská radnice

Mužská vokální skupina VOSK představí divákům v průřezovém koncertu soudobou světovou vážnou komorní vokální tvorbu 21. století. Mužská vokální skupina VOSK představí divákům v průřezovém koncertu soudobou světovou vážnou komorní vokální tvorbu 21. století z anglosaského kulturního okruhu (D. Elder, O. Gjeilo, J. B. Himes, D. MacDonald, P. Mealor, K. A. Memley, F. Ticheli adal.). Většina skladeb zazní v České republice dokonce poprvé. Toto jedinečné provedení je připravováno ve snaze spojit stylovou pestrost s interpretační pečlivostí, přesto v divácky přístupné podobě. 8. 4. Velký sál, začátek v 19 hod, vstupné 200 Kč , podrobnosti na www.vosk.org https://www.nrpraha.cz/program/1338/jarni-koncert-muzske-vokalni-skupiny-vosk/  

Přečíst více

Dumy moji

09. 03. 2024
Novoměstská radnice

Tradiční koncert u příležitosti uctění památky ukrajinského básníka a národního buditele T. G. Ševčenka, jehož verše byly zhudebněny mnohými ukrajinskými skladateli. Na koncertě vystoupí hudební soubory ukrajinské národnostní menšiny od dětských souborů po Sbor sv. Vladimíra. Koncert jsme nazvali jedním z nejznámějších veršů Dumy moji neboli Myšlenky mé ze sbírky básní Kobzar, který vyšel v necenzurovaném vydání poprvé v Praze. Tuto událost připomíná pamětní deska v Opletalově ulici.  9. 3. Velký sál, začátek v 18 hod, vstup zdarma https://www.nrpraha.cz/program/1336/dumy-moji/  

Přečíst více

Filharmoniště: Péťa a vlk (pro děti od 0 do 3 let)

30. 04. 2024
Novoměstská radnice

Péťa a vlk, hudební pohádka světoznámého skladatele Sergeje Prokofjeva. Martin Beneš (hoboj), Petra Benešová (flétna), Petr Kubík (klarinet), Radovan Skalický (fagot), Pavel Staněk (lesní roh) ze Severočeské filharmonie a Severočeského divadla společně s vypravěčem Janem Vozábem a jeho loutkami převyprávějí napínavý příběh baletní pohádky. 30. 4. Velký sál, 9:30 hod a 11 hod, vstupenky (dospělý 290, dítě 90 Kč) je možné koupit naGoOut,podrobnosti na www.filharmoniste.cz https://www.nrpraha.cz/program/1333/filharmoniste-peta-a-vlk-pro-deti-od-0-do-3-let/  

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.