Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Whisky Life! Prague 2019 - festival (nejen) pro milovníky whisky

Novoměstská radnice

01. 11. 2019 - 02. 11. 2019

Již posedmé budete moci vybírat z více než 200 různých druhů whisky, včetně rarit a těch, které v Čechách zatím nejsou k dostání.

1. - 2. 11. celá NR. Otevřeno pá 16 – 23 hod, so 14 - 23 hod. Vstupné 490 Kč, podrobnosti na www.whiskylifeprague.cz

 

http://www.nrpraha.cz/program/993/whisky-life-prague-2019/

 

Vyberete si z více než 200 různých druhů whisky, whisk(e)y, whisky koktejlů a bourbonů, včetně rarit a těch, které v Čechách zatím nejsou k dostání.

Ať jste zarytým milovníkem whisky, anebo jste whisky nikdy neochutnali, nevadí - každý si přijde na své.

Živá hudba, skotské dudy, kilty, doutníky, tombola, jídlo... O zábavu nouze nebude!

A nezapomeňte - kdo přijde ve skotském kiltu dostane sklenku whisky zadarmo!

Přijďte na jeden z Masterclassů, na kterém vás přední zahraniční a čeští odborníci na whisky provedou ochutnávkou jimi vybraných whisek .

V rámci festivalu Whisky Life Prague přijede vést masterclass - exkluzivní řízenou ochutnávku - Billy Walker, majitel palírny GlenAllachie a vysoce respektovaný whisky expert, který má i unikátní náhled do světa whisky businessu . Billy Vám v Praze představí celé portfolio své palírny.

Dále přijedou vést masterclass další brand ambassadoři jako Ronan Currie, Dean Jode, Cameron McGeachy , Karol Kuliś a další skvělí zástupci českých distributorů Jan Kuchař a Zdeněk Kortiš.

 

 


Vyhledat muzeum


Aktuality

ODKAZY / PEDRO

05. 09. 2019 - 15. 09. 2019
Novoměstská radnice

Výstava fotografií od Pedra se koná v Galerii v přízemí Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze. Odkazy architektonické moderny a míst, kde čas neběží tak, jak by měl. Výstava fotografií od Pedra. 5. - 15. 9. Galerie ve věži, otevřeno út – ne 10 – 18 hod, vstupné viz věž. Během EHD sleva, otevřeno denně 10 – 20 hod. http://www.nrpraha.cz/program/992/odkazy-pedro/  

Přečíst více

The Chamber - Poklad a tajemství Karla IV.

04. 07. 2016 - 01. 07. 2022
Novoměstská radnice

Dobrodružná úniková hra TAJEMSTVÍ CÍSAŘE, která hráče přenese do 14. století. Hru v historických suterénních prostorách Novoměstské radnice organizuje The Chamber - největší a nejpopulárnější provozovatel tzv. Únikových her.     TAJEMSTVÍ CÍSAŘE je technologicky velice pokročilá hra, na níž jsme spolupracovali s předním českým odborníkem na dobu Karlovu. Příběh je skutečně postaven na posledních poznatcích z Karlova života a prostředí hry vytvořeno kompletně na zakázku od truhlářů specializujících se na středověké interiéry. Čeká Vás tedy dokonale autentická atmosféra podpořená unikátním dobovým prostorem, promyšlené a originální hádanky a silný příběh. Jedny z posledních nedotčených prostor ze 14.století v Praze se nyní otevírají hráčům únikových her! Jste připraveni ponořit se do hlubin 14.století?   Informace, otevírací doba, vstupné, rezervace a podrobnosti na http://thechamber.cz/o-poklad-a-tajemstvi-karla-iv/     

Přečíst více

Stanislav Libenský Award 2019

04. 09. 2019 - 15. 09. 2019
Novoměstská radnice

XI. ročník mezinárodní výstavy skla se koná v historickém Mázhauzu Novoměstské radnice. Vstup do výstavy je z Vodičkovy ulice průjezdem přes nádvoří. Stanislav Libenský Award (Cena Stanislava Libenského) je prestižní mezinárodní cena, udělovaná každoročně mladým umělcům bakalářského nebo magisterského studia z celého světa, kteří ve své závěrečné práci pracovali se sklem. 4. - 15. 9. Mázhaus, otevřeno denně 10 – 18 hod, vstup volný. Během EHD otevřeno denně do 20 hod. http://www.nrpraha.cz/program/991/stanislav-libensky-award-2019/  

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.