Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Indiánské léto

Arboretum Nový Dvůr (Slezské zemské muzeum)

19. 08. 2017 - 20. 08. 2017

Chcete zažít jedinečnou atmosféru Divokého západu? Poznat zblízka život indiánů a seznámit se s jejich kulturou, zvyky a tradicemi? Vyzkoušet si, jak lovili nebo v čem bydleli?

Pak neváhejte a navštivte jeden z expozičních areálů Slezského zemského muzea – Arboretum v  Novém Dvoře.  Právě zde se uskuteční tradiční a návštěvnicky velmi oblíbená akce s názvem Indiánské léto. Během dvou víkendových dnů bude připravena nejen spousta her a soutěží pro děti i dospělé, ale i projížďky na koních či ponících nebo komentované prohlídky botanického parku, které vás provedou stezkou amerických dřevin. Program oživí mimo jiné také taneční vystoupení dětí z dětské skupiny Country Dance Montana a bubenický orchestr Iva Samiece – BORIS. Svou zručnost můžete vyzkoušet při hodu lasem na cíl, střelbě z luku nebo během výroby drobných upomínkových předmětů s indiánskou tematikou. Chybět nebude ani bohaté občerstvení a prodejní stánky s regionálními produkty.

 

Akce se koná ve dnech 19.–20. srpna 2017 vždy od 10.00 do 18.00 hodin v Arboretu Nový Dvůr. Vstupné 35/55/120 Kč. Děti, které přijdou v indiánském oblečení, budou mít vstup zdarma! Prodej vstupenek bude ukončen v 17.30 hodin. Více informací včetně podrobného programu najdete na www.szm.cz.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.