Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Nechte se unést krásou živých tropických motýlů

Arboretum Nový Dvůr (Slezské zemské muzeum)

01. 06. 2017 - 30. 06. 2017

Nádherná morfa se svými blankytně modrými křídly, ale i perleťovce, danajdy a řadu dalších tropických motýlů můžete zhlédnout na návštěvnicky velmi oblíbené výstavě v Arboretu Nový Dvůr.

Ti z vás, kteří v červnu pravidelně navštěvují tento areál Slezského zemského muzea, se znovu mohou těšit na krásná křídla exotických motýlů. Pokud jste tuto mimořádnou výstavu ještě neviděli na vlastní oči, neváhejte a vydejte se k nám. Nad vašimi hlavami budou létat krásní tropičtí motýli, kteří na listech banánovníků, fíkusů, bambusů a dalších tropických a subtropických rostlin vytvoří neopakovatelnou atmosféru.

Budete-li mít štěstí, můžete během prvních několika dní výstavy pozorovat líhnutí motýlů z kukel a obdivovat jejich tvary a jedinečné mimikry, které jim pomáhají přežít v přírodě. Nenechte si ujít tento jedinečný exotický zážitek v prostorách pěstebního skleníku Arboreta Nový Dvůr a podlehněte kouzlu těchto živých drahokamů.

Výstava bude k vidění během celého měsíce června vždy od 9 do 16 hodin. Cena vstupenky je 20/15 Kč ke vstupnému do areálu Arboreta Nový Dvůr. Prodej vstupenek bude ukončen v 15.30 hodin. Více informací na www.szm.cz


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.