Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Vyřež/š si svou dýni

Arboretum Nový Dvůr (Slezské zemské muzeum)

30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

Hledáte inspiraci, jak vyrobit originální dýňové strašidlo na vaši zahrádku či za okna vašich domovů? Rádi byste vyzkoušeli slané a sladké dýňové speciality? Chcete zažít neopakovatelnou atmosféru halloweenského lampionového průvodu?

Pak neváhejte a zavítejte do Arboreta Nový Dvůr, kde bude připravena tradiční a návštěvnicky oblíbená akce s názvem Vyřež/š si svou dýni. Ideální volnočasová aktivita je vhodná pro celou rodinu! I v letošním roce si zájemci vyberou z velkého množství dýní různých velikostí a tvarů, které si mohou dle libosti vyřezat a ozdobit. Fantazii se meze nekladou! Inspiraci načerpáte i v samotném botanickém parku, který bude pracovníky arboreta nazdoben dýňovým aranžmá. Těšit se můžete na doprovodný program, občerstvení a spoustu zábavy.

Dýně si můžete vyřezat ve dnech 30. září – 1. října 2017 vždy od 14 do 18 hodin. Vstupné 35/55/120 Kč. Prodej vstupenek bude ukončen v 17.30 hodin. Ve stejném termínu proběhne také akce s názvem Den stromů, kterou pořádá statutární město Opava. Při této příležitosti se uskuteční komentované prohlídky Arboreta Nový Dvůr, které začínají vždy v 15 hodin u vstupu do areálu. Více na www.szm.cz.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.