Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Malování baněk se Slezskou tvorbou

Historická výstavní budova (Slezské zemské muzeum)

01. 12. 2015 - 23. 12. 2015

Chcete letos překvapit své nejbližší a přátele netradičním dárkem? Nebo jen načerpat inspiraci k výrobě vlastních vánočních ozdob? Pak si nenechte ujít akci, která se bude v adventním čase konat v Historické výstavní budově Slezského zemského muzea.

Malování baněk se stalo každoroční oblíbenou aktivitou pro mnoho návštěvníků Slezského zemského muzea. A tak i v letošním roce budou v Historické výstavní budově připraveny stoly plné skleněných ozdob, barevných třpytek, lepidel a dalších pomůcek nezbytných pro výrobu originálních vánočních dekorací. Pokud si nejste jistí svou zručností, nezoufejte, s  technikou malování vám ráda poradí muzejní lektorka.

Akce pro malé i velké návštěvníky, která je již tradičně pořádána ve spolupráci s výrobním družstvem Slezská tvorba, bude probíhat ve dnech 1.–23. prosince 2015 vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek, a to od 9 do 18 hodin. Pro skupinové návštěvy je nutná předchozí rezervace termínu na tel.: 553 714 809 nebo na e-mailu: pokladnahvb@szm.cz. Cena jedné baňky je 25 Kč.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.