Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Vytvořte si v muzeu jedinečnou vánoční dekoraci

Historická výstavní budova (Slezské zemské muzeum)

01. 12. 2016 - 22. 12. 2016

Modrá, zelená, hnědá, růžová nebo červená. To jsou barvy letošních baněk, které si můžete ozdobit ve Slezském zemském muzeu. Už za pár dní totiž začíná tradiční adventní akce našeho muzea s názvem Malování baněk.

Nepropásněte šanci potěšit své blízké originální vlastnoručně vyrobenou baňkou, která jistě ozdobí každý vánoční stromeček. Oblíbený program u návštěvníků všech věkových kategorií bude letos opět probíhat v Historické výstavní budově Slezského zemského muzea. Pro zájemce jsou připraveny skleněné ozdoby různých barev, které si mohou dokreslit podle vlastní fantazie. Technika malování je jednoduchá, a pokud by se některým přeci jen zdálo, že to sami nezvládnou, nemusí zoufat. V průběhu akce budou k dispozici vyškolení lektoři, kteří jim rádi pomohou.

Akce, která je pořádána ve spolupráci s výrobním družstvem Slezská tvorba, bude probíhat v termínu od 1. do 22. prosince 2016 vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 9 do 18 hodin. Pro skupiny je nutná předchozí rezervace na e-mailu pokladnahvb@szm.cz nebo na tel. 553 714 809. Cena jedné baňky je 25 Kč. Více na www.szm.cz


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.