Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby

Památník Petra Bezruče (Slezské zemské muzeum)

Slezské zemské muzeum se připojilo k projektu „Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby“, v rámci kterého pro vás bude připraveno množství programů zaměřených na umění.

Slezské zemské muzeum se připojilo k projektu „Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby“, v rámci kterého pro vás bude připraveno množství programů zaměřených na umění.

  • 25. 5. – 28. 5. 2015 – Umění malířské a sochařské – edukační zážitkový program zaměřený na umění ve Slezsku s množstvím tvořivých aktivit. Program se koná v Historické výstavní budově.
  • 29. 5. – 30. 5. 2015 – Workshop pro rodiče s dětmi – doprovodný program k výstavě Knižní svět Heleny Salichové. Bude zde propojeno čtení autorčiných pohádek s tvořením grafických listů. Program se koná v Památníku Petra Bezruče.
  • 31. 5. 2015 – Workshop zaměřený na tvorbu a tisk grafických listů – doprovodný program k výstavě Knižní svět Heleny Salichové. Program se koná v Památníku Petra Bezruče.

Programy se konají vždy od 9 do 18 hodin.  Z důvodu malé kapacity prostoru je nutná předchozí rezervace u muzejní pedagožky Mgr. Lucie Malaníkové, malanikova@szm.cz, tel.: 778 488 261. Více informací o akci naleznete rovněž na stránkách http://www.amaterskatvorba.cz/.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.