Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Obrazy přecházejí ve zvuky

Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

Vernisáž fotografií a koncert „Obrazy přecházejí ve zvuky“, bude neoficiálním zahájením akademického roku na FF ZČU. Akce začíná ve 13. hodin ve Staré synagoze v Plzni

Program:
15:00 Slavnostní zahájení vernisáže pro zvané hosty
17:00 Zahájení pro veřejnost s přivítáním děkanem FF
18:00 Rockový koncert
Jedná se o fotografie našich studentů ze všech deseti kateder Fakulty filozofické ZČU, které jsme fotili skoro rok na významných místech západních Čech (město Plzeň, Západočeské muzeum, SVKPK, divadlo JKT, hrad a zámek Bečov, důl Jeroným, Loosovy interiéry aj.).
Touto formou se snažíme ukázat a vysvětlit, čím se jednotlivé katedry zabývají, co se na nich vyučuje a především, jak a kde se uplatní jejich absolventi.
Na vernisáž plynule naváže rockový koncert, na kterém vystoupí absolventi a zaměstnanci Fakulty filozofické ZČU: Absolutně černé těleso/The New Normal/Eddie the Pilsener. 

Vyhledat muzeum


Aktuality

Recitál Vlaďky Bauerové

19. 06. 2024
Stará synagoga, expozice: „Židovské tradice a zvyky“

Koncert začíná ve 19.00 ve Staré synagoze v Plzni. Smetanovy sady 80/5, Plzeň, 301 00 Vnitroblok Recitál Vlaďky Bauerové před letním slunovratem se letos uskuteční 19. června ve Staré synagoze. O magickou a veselou atmosféru nebude nouze. Těšíme se na Vás Vstupenky si můžete zakoupit přes telefonní číslo: 604 437 190 za 350 Kč 

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.