Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Čas nezastavíš – komentované prohlídky výstavy

Technické muzeum v Brně

04. 02. 2022 - 05. 02. 2022

Komentované prohlídky výstavy Technického muzea v Brně PRIMKY a jiná časoměrná zařízení ze sbírky Libora Hovorky

Zájemce o hodiny, hodinky, budíky, a to nejen značky PRIM, zveme na komentovanou prohlídku výstavy v Technickém muzeu v Brně, která zahrnuje více než 300 kusů časoměrných zařízení, z nichž cca 150 kusů představují náramkové hodinky.
Komentované prohlídky jsou součástí akce Čas nezastavíš, kterou Technické muzeum v Brně pořádá k ukončení výstavy Primky a jiná časoměrná zařízení ze sbírky Libora Hovorky.

Prohlídky se uskuteční:

    v pátek 4. 2. 2022 v 15.00
    v sobotu 5. 2. 2022 v 10.30


Výstavou vás provede Libor Hovorka, majitel jedné z nejrozsáhlejších sbírek různých druhů hodinových mechanismů: náramkových, kapesních, kuchyňských a dalších.

Komentované prohlídky mají omezenou kapacitu 20 osob, zájemce prosíme, aby si nejpozději do 2. 2. 2022 zarezervovali místo e-mailem na adrese akce@tmbrno.cz a počkali na potvrzení.

Pojďte s námi nahlédnout do tajů času a vzhledem k tomu, že, jak píšeme v názvu akce „čas nezastavíš“, využijte příležitosti k návštěvě této jedinečné výstavy, která potrvá už jen do 13. 2. 2022.
 

Změna programu vyhrazena, akce se uskuteční v souladu s aktuálními protiepidemiologickými opatřeními. Sledujte aktuální situaci na www.tmbrno.cz.

 

 


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.