Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Věda v muzeu: RNDr. Klára Bezděčková, Ph.D.; Pavel Bezděčka

Muzeum dr. Aleše Hrdličky

05. 03. 2020

Věda v muzeu je přednáškový cyklus humpoleckého muzea zaměřený na popularizaci vědy, který má ukázat, že věda není nuda!

Na březnové přednášce Vědy v muzeu s názvem Příroda a krajiny Ománu představí manželé Bezděčkovi, zoologové jihlavského muzea, přírodu a krajiny Ománu, který navštívili na třech studijních cestách.

Pro návštěvníky bude stejně jako obvykle přichystáno drobné občerstvení. Vstupné na přednášku je 20 Kč.

 


Vyhledat muzeum


Aktuality

Věda v muzeu: doc. Ing. David Stránský, Ph.D. - Vysychají česká města?

02. 12. 2020
Muzeum dr. Aleše Hrdličky

Věda v muzeu je přednáškový cyklus humpoleckého muzea zaměřený na popularizaci vědy, který má ukázat, že věda není nuda! V rámci cyklu Věda v muzeu pohovoří ve středu 2. prosince docent David Stránský o tom, že bychom neměli brát vodu jako samozřejmou součást našeho života. Připomene, že voda je vzácnou tekutinou, se kterou se musíme znovu naučit hospodařit. Přednáška nese název Vysychají česká města? Doc. Ing. David Stránský, Ph.D. působí na Fakutě stavební ČVUT v Praze, kde vede Katedru zdravotního a ekologického inženýrství. Zabývá se tématem městského odvodnění a jeho dopadům na životní prostředí. Od roku 2013 vede Asociaci pro vodu ČR. Pro návštěvníky bude stejně jako obvykle přichystáno drobné občerstvení. Vstupné na přednášku je 20 Kč.

Přečíst více

Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.