Nenačítá se Vám mapa? Zkuste si zapnout JavaScript.

Zobrazit stránku muzea

Resortní neděle 2. prosince

Národní zemědělské muzeum Praha (Národní zemědělské muzeum, s.p.o.)

Národní zemědělské muzeum v Praze nabízí resortním organizacím, vědeckým a vzdělávacím institucím, svazům a partnerům působícím v zemědělství pravidelný vstup zdarma pro jejich zaměstnance, členy a spolupracovníky.

Zemědělci, lesníci, myslivci, chovatelé, zahrádkáři, včelaři…
přijďte se podívat do muzea!

Zveme vás již tuto neděli na první z Resortních dnů, které pořádáme vždy první neděli v měsíci,
přesněji tedy 4.  září, 2. října, 6. listopadu a 4. prosince.

Oč jde?

Už jste to určitě slyšeli. Ve vybrané dny chceme umožnit vstup do muzea zdarma – a to ve formátu RODINNÉ VSTUPENKY – všem partnerům z oboru. Obeslali jsme resortní organizace i svazy s prosbou, aby vám naše pozvání vyřídili, činíme tak i touto cestou. Zveme vás do muzea!

Kde se akce koná?

V roce 2016 probíhají Resortní dny v naší pražské budově na Letné, adresa Kostelní 44, Praha 7.

Co máte zdarma?

Vstup do muzea, tedy našich expozic jako je Rybářství, Jede traktor, O pivu, na výstavy a také účast na průvodcovaných programech. Na některé z nich je dobré objednat se předem, třeba na recykLes nebo pokud budete chtít průvodce v Rybářství, s průvodcem půjdete i do Laboratoře ticha.  Objednání předem rozhodně využijte, pokud budete chtít mít vyhrazen konkrétní čas, jinak se s největší pravděpobodností na prohlídku dostanete tak jako tak, jen budete možná muset chvíli počkat. Ale od toho tu máme muzejní dvůr s kouktem pro děti a restauraci Záletná (tu už zdarma nemáte).

Jak se prokážete?

Vaše slovo platí. Takže opravdu stačí, když na pokladně řeknete, že jdete na Resortní dny, protože jste zemědělec, zahrádkář, včelař, chovatel, myslivec….

Jak k nám?

Pohodlně MHD, tramvají na Letenské náměstí, nejblíže se stanic metra Hradčanská (A – zelená) a Vltavská (C – červená).  Můžete přijet i autem, jen počítejte s poplatkem za parkovací automat.

Resortní dny probíhají pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky. Národní zemědělské muzeum v Praze nabízí tuto možnost všem resortním organizacím, vědeckým a vzdělávacím institucím, svazům a partnerům působícím v zemědělství s cílem představit kolegům z oboru muzeum jako živou instituci, jejímž prostřednictvím mohou prezentovat zajímavá témata, výsledky své činnosti nebo svoji práci. U ukázat ji vašim dětem.

Srdečně vás zveme.


Vyhledat muzeum


Dejte muzeu od 1 do 5 bodů. Čím více bodů, tím větší spokojenost.